"Wzmacnianie" "relacji" rodzinnych to klucz do "szczęśliwego" życia. "Wiele" osób "oczekuje" "spędzać" "więcej" chwile ze swoimi "domownikami". "Aby" tego "upewnić się" , warto skupić się na "dialogu" – "otwartej" i "konstruktywnej". "Konieczne" są także "rodzinne" "aktywności", "co" "umacniają" "odkrywanie" "siły" i "wzajemnego"